Kurumsal Kimlik

ALSEMETAL, sektöre yeni bir soluk ve güven getirmek amacıyla 14 yıllık birikim ile kurulmuş olup 4 yıldır ivme kazanmaya devam etmektedir. ALSEMETAL olarak bizler, kalite ve modern uygulamaları bir arada sunuyoruz. Nitelikli ekibi ile ALSEMETAL Alüminyum, proje aşamasından, uygulama ve uygulama sonrasına olmak üzere tam anlamında etkili bir hizmet sunmaktadır.

ALSEMETAL Alüminyum, kalitesi ile kendini kanıtlamış en iyi üretici partnerlerle çalışıyor olup, mimari ekibimiz ile projelerinizde kullanılması gerene ürünlerin seçimi konusunda sizleri doğru yönlendirmek, müşteri odaklı çalışarak ihtiyaçlarınıza en uygun uygulamayı siz müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir. 2017 yılında hedeflenen 17.000 m2 giydirme cephe alüminyum doğrama ve kompozit panel kaplama hedeflenen noktaya ulaşmak için 2016 yılı ile birlikte makine parkına kazandırdığımız; CNC ROUTER kompozit derz makinesiyle yıllık kompozit üretim, montaj kapasitemizi 6000 m2 den 13000 m2 ulaşmıştır. ALSEMETAL sadece ülkemizde değil bağlı bulunduğu coğrafyanın tamamına hizmet vermek için gerekli altyapısını oluşturarak hedeflerinin üstünde bir ivmeyi yurt dışı pazarında da yakalamayı kendine ilke edinmiştir.

‘’Kalite, Güven, Hızlı Çözüm’’ ilkeleri üzerine kurulmuş olan ALSEMETAL Alüminyum, proje ve uygulamalarınızda sizlere hizmet vermekten gurur duyar..