Geze

GEZE GmbH dünya çapında kapı, pencere ve güvenlik teknolojisi ile ilgili yapı sistemlerinin en başarılı geliştirici ve üreticileri arasında yer almaktadır. GEZE, otomatik kapı sistemleri ve kapı teknolojileri, cam sistemleri, duman ve ısı tahliye sistemleri (RWA) ayrıca pencere ve havalandırma teknolojileri konusunda çok kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Pazarı, yenilikçilik ve tasarım liderlerinden biri olarak, bu bağımsız aile şirketi, ileri teknolojik gelişim, üretim ve satışları yanında bina teknolojisini ve geleceğini yönlendirici gelişmeler ile büyük ölçüde etkilemiştir. Bu gelişmeler kendine ait teknoloji merkezinde düzenli olarak geliştirilmekte ve ileriye doğru götürülmektedir. En yüksek kalite standartları ile GEZE ürünleri dünya çapında yenilikçi bina tasarımlarına katkıda bulunmakta olup, bina teknolojisinde konforu ve güvenliği sağlamaktadırlar; GEZE kapı kapatıcıları dünya çapında en iyi bilinenler arasındadır.

Her gün milyonlarca insan, otomatik kapı sistemlerinin sağladığı rahatlıktan faydalanmaktadır. Döner kapılar veya cam sistemleri gibi bireysel ve projeye özgü özel tasarımlar, kendine ait yan şirkette gerçekleştirilmektedir. GEZE ürün çözümleri tüm dünyada ünlü binalarda hayat bulmaktadır.

Dairesel Kapılar

Kapı Kontrolü
Kapı Hidrolikleri
Zemin Kapı Otomatikleri
Entegre Kapı Kapatma Sistemi
Sabitleme Sistemleri
Otomatik Kapı Motorları
Entegre Otomatik Kapı Motorları
Hava Besleme Sistemleri

Sürme Kapılar

Kayar Kapı Teçhizatları
Otomatik Sürme Kapılar
Bina Cephesi İçin Sürme Panjurlar

Döner Kapılar

Manuel Döner Kapılar
Otomatik Döner Kapılar
Geçiş Kontrol Sistemleri ve Sensörler

Pencereler

Manuel Üst Aydınlatma Mekanizması
Açma Motorları
Kilitleme Motorları
Kapı Aksesuar Sistemleri
Açma/Kilit Sistemleri
DIT Kontrol Üniteleri
Havalandırma Kontrol Üniteleri
Akıllı Cepheler