Reynaers

Reynaers Kapı ve Pencere Sistemleri

Reynaers kapı ve pencere sistemleri, sade, yenilikçi tasarımlar sunar ve görüş alanını en üst düzeye çıkaracak profiller barındırır. Dayanıklı menteşeli veya döner kapılar, çok sayıda güvenlik çözümünün yanı sıra hava koşullarına karşı en iyi yalıtımı ve üst düzey termal performansı beraberinde getirir. Çok sayıda profil tasarımları ile kişisel tarzınızı ifade edin. Reynaers kapı ve pencereler, yalıtımsız seçeneklerden üst düzey yalıtımlı seçeneklere kadar farklı enerji düzeylerinde ya da pasif yapılara uygun şekilde sunulur.

SlimLine 38
CS 77
SlimLine 38
CS 77

Reynaers Sürme Sistemler

Kayar kapılar, son teknolojilerin sunduğu performansı çarpıcı bir estetik anlayışıyla bir araya getirir. Sektörde öncü ve teknik açıdan gelişmiş çözümlerimiz, manzaralı odalar için ideal seçeneklerdir. Güvenilir ve sorunsuz bir şekilde çalışan katlanır kapılarımız, tasarımı öne çıkaracak şekilde modern ve zarif estetik anlayışını pratik kullanımla bir araya getirme esnekliğine sahiptir. Reynaers kayar kapılar, yalıtımsız seçeneklerden üst düzey yalıtımlı seçeneklere kadar farklı enerji düzeylerinde ya da pasif yapılara uygun şekilde sunulur.

Hi-Finity
CP 155-LS
SlimPatio 68
CF 77

Reynaers Giydirme Cephe Sistemleri

Cam giydirme cephe sistemleri, mevcut düz duvarlarınızın yerine kullanılabilir ve sıradan bir odayı çarpıcı ve modern bir alan haline getirebilir. Alüminyum kaplamalı duvarlar, iç ve dış mekan arasındaki ayrımı flu hale getirerek yaşam alanlarınızı panoramik manzaralar ve doğal ışık ile doldurmanıza imkan tanır. Reynaers alüminyum giydirme cepheler, dikey veya yatay astarlamalı farklı tarzlardan yapısal kaplamalı veya kenetlemeli teknolojierin uygulandığı daha minimalist görünümlere kadar çok sayıda farklı estetik çözüm sunar. Reynaers, aynı zamanda alüminyum cephesi için özel bir mimari tasarıma ihtiyaç duyulan projelerde de özel çözümler sunabilmektedir. Reynaers giydirme cephe sistemleri, yalıtımsız seçeneklerden üst düzey yalıtımlı seçeneklere kadar farklı enerji düzeylerinde ya da pasif yapılara uygun şekilde sunulur.

CW 50
CW 60
CW 65 EF
CW 86

Reynaers Güneş Kırıcılar

Reynaers güneş kırıcılar, Brise Soleil 100 sistemleri, elips şeklindeki güneş kırıcı lameller ile çok farklı uygulama seçeneklerini sunarak en iyi gölgeleme çözümünü sağlamaktadır.Brise Soleil 40 sistemi, enerji tasarrufu için, apartmanlar ve daha küçük binalar uygun  olan yenilikçi ve estetik güneş kırıcı çözümü sunar.

Brise Soleil 30, Z şeklindeki çıtaların kullanımıyla yatay düzlemde güneş kırıcı sağlayan çerçeve sistemleridir.ReynaScreen kapınızın veya pencerenizin dışına monte edilen, aşağı doğru açılan bir siperin kullanıldığı, yazın serinlik sağlayan entegre güneş kırıcı sistemleridir.

BS 30 Brise Soleil
BS 40 Brise Soleil
BS 100 Brise Soleil
Reynascreen Entegre Güneş Kırıcı

Reynaers Kış Bahçeleri

Kış bahçeleri, çeşitli farklı alüminyum tasarımlarda evinizin görünümünü tamamlarken, yalıtımsız ve yüksek yalıtımlı opsiyonlarıyla çeşitlilik gösterir.

Pencere, kapı ve sürme sistemlerle uyumlu olan kış bahçeleri, tüm yıl boyunca doğanın tadını çıkarabileceğiniz yaşam alanınızın mükemmel bir uzantısıdır.

PR 100 Parallel Roof
CR 120 Concept Roof
TR 200 Thermo Roof
Cintro Roof System Consept Patio Left Slide