Gelişen ve yenilenen dünyanın bizlere sunmuş olduğu hizmetlerden biri de alüminyum doğrama sistemleridir. Modern, şık tasarımı ve estetik görüntüsü ile artan yaşam kalitesinde oldukça uygun üretimimizle alüminyum pencere doğrama sistemlerimizle hizmet vermekteyiz. Binalarınızın dış cephesinde yaptırmayı düşündüğünüz pencereler ve kapılar için ısı yalıtımı olan doğrama sistemlerimiz ile ihtiyaca uygun olarak seçeneklerimiz mevcuttur. Yaptırmış olduğunuz alüminyum profillerin yüzeyini istediğiniz renkte elektrostatik toz fırın boya ya da eloksal kaplama yapabilmekteyiz. Alüminyum kapı ve pencereler genellikle doğrama uygulamalarında kullanılırlar. Isı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız alüminyum doğrama serileri şunlardır; normal açılım kanat, çift açılım, pivot açılım, gizli menteşeli çift açılım, katlanır pencere, katlanır kapı doğraması, içe dışa açılır kapı, çarpma kapı olarak sıralanır ve farklı çeşit seçeneğiyle birlikte müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hizmet verilmektedir.
 

alüminyum doğrama sistemleri


                                         

Alüminyum kapı pencere sistemleri, kapı ve pencere sistemleri sektöründe en dayanıklı sistemler olarak bilinmektedir. Çok dayanıklı, güçlü ve rüzgâra karşı dayanıklılığıyla uzun ömürlü bir sistem olduğu bu alanda bilinmektedir. Alüminyum kapı doğrama sistemleri günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu alanların başında ise; apartman girişleri, iş merkezleri, dükkânlar, ofisler, okul ve eğitim kurumları, farklı kurum ve kuruluşlar, balkon tipleri, villa ve oteller olmak üzere pek çok yaşam alanında oldukça fazla bir şekilde kullanılmaktadır. Alüminyum pencere ve kapı sistemleri pek çok farklı model ve seçenekte hem şık hem de farklı tarzlarda zevkinize göre tasarlanarak istekleriniz doğrultusunda hazırlanarak satışa sunulmuştur. Alacağınız alana göre seçebileceğiniz farklı model çeşitliliği ile bulunduğu ortamda uyum sağlaması düşünülerek farklı modeller tasarlanmaktadır.

Alüminyum doğrama sistemleri çok dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Doğal ısı yalıtımı sayesinde ortamda ideal sıcaklığın oluşmasına yardımcı olur. Yılların vermiş olduğu tecrübelerimizle ve profesyonel ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize her geçen gün daha kaliteli bir yaşam sunmak adına müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunuyoruz. En çok önem verdiğimiz nokta sizlerin tam güven ve memnuniyetini kazanarak işimizi sevgiyle yaparak ilerlemektir.