Geze Türkiye Proje Yönetimi

Anasayfa > Geze Türkiye

GEZE Türkiye

GEZE GmbH dünya çapında kapı, pencere ve güvenlik teknolojisi ile ilgili yapı sistemlerinin en başarılı geliştirici ve üreticileri arasında yer almaktadır. GEZE, otomatik kapı sistemleri ve kapı teknolojileri, cam sistemleri, duman ve ısı tahliye sistemleri (RWA) ayrıca pencere ve havalandırma teknolojileri konusunda çok kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Pazarı, yenilikçilik ve tasarım liderlerinden biri olarak, bu bağımsız aile şirketi, ileri teknolojik gelişim, üretim ve satışları yanında bina teknolojisini ve geleceğini yönlendirici gelişmeler ile büyük ölçüde etkilemiştir. Bu gelişmeler kendine ait teknoloji merkezinde düzenli olarak geliştirilmekte ve ileriye doğru götürülmektedir. En yüksek kalite standartları ile GEZE ürünleri dünya çapında yenilikçi bina tasarımlarına katkıda bulunmakta olup, bina teknolojisinde konforu ve güvenliği sağlamaktadırlar; GEZE kapı kapatıcıları dünya çapında en iyi bilinenler arasındadır.

Her gün milyonlarca insan, otomatik kapı sistemlerinin sağladığı rahatlıktan faydalanmaktadır. Döner kapılar veya cam sistemleri gibi bireysel ve projeye özgü özel tasarımlar, kendine ait yan şirkette gerçekleştirilmektedir. GEZE ürün çözümleri tüm dünyada ünlü binalarda hayat bulmaktadır.

GEZE Proje Yönetimi

+90 212 210 78 72

GEZE Türkiye Hizmetlerimiz

ALSE Metal GEZE Türkiye İşbirliğinde Dünya Standartlarında Kalite

GEZE Otomatik Kapı Sistemleri

GEZE otomatik kapı sistemleri, kapı tasarımında neredeyse sınırsız olanaklar sunar.

GEZE Kapı Teknolojisi

Kapı kapatıcıları, sürekli veya en azından yangın halinde kontrollü olarak kapatılması gereken kapıların güvenli biçimde kapatılmasını sağlamaktadırlar.

GEZE Pencere Sistemleri

Pencerelerin otomatik açılıp kapanması konusunda GEZE değişik uygulamalar için çözümler sunar.

Güvenlik Sistemleri

Pencerelerin otomatik açılıp kapanması konusunda GEZE değişik uygulamalar için çözümler sunar.

GEZE Cam Sistemleri

Cam, birçok modern yapıda, özellikle kamu binaları veya alışveriş merkezlerinin beton, ahşap veya plastik malzemelerden yapılmış dış cephe, bölme duvar ve kapılarında yerini almıştır.

GEZE Bina Teknolojileri

GEZE SecuLogic, özel güvenlik gerektiren binalar ile ilgili yüksek beklenti ve gereklilikleri en iyi şekilde yerine getiren, bir bina teknolojileri yönetim sistemi sunar.

GEZE Özel Çözümleri

Bir bina giriş alanının tasarımı ile karakterini ortaya koyar. Bireysel giriş çözümleri için GEZE'nin kendi uzman bölümü bulunmaktadır.

GEZE Proje Yönetimi

En iyi bina işlevselliği için kapsamlı bir planlama ve ürünlerin birbirleriyle uyumluluğu büyük proje çözümlerinin gerçekleştirilmesinde daima ön koşuldur.